02
נובמבר 2014

למה דרוש לכם מומחה בתחום של אדריכלות פנים?

אדריכלות הוא מושג גג הכולל בתוכו את כל שלל פעולות התכנון והעיצוב של חללים ומבנים מכל סוג ובכל גודל. עיצוב פנים שהוא תחום מוכר מאוד בקרב האוכלוסיה, הוא ענף אחד מתוך התחום הכולל של אדריכלות פנים. בעוד שעיצוב פנים הוא מקצוע שלכאורה אין שום צורך בהכשרה רשמית כדי לעסוק בו, אדריכלות הוא מקצוע הדורש הכשרה מקצועית על פי חוק, ואשר המחזיק בתעודת הסמכה כאדריכל, מוסמך לקבל החלטות הקשורות למבנה עצמו. כך למשל, מעצב פנים יכול להיכנס לביתכם ולהציע לכם שורה של שינויים, אך כל שינוי שעלול לסכן את החוזק המבני של הבית, ידרוש אישור של איש מקצוע כדוגמת מהנדס בניין או אדריכל. אדריכל פנים הוא איש מקצוע המחזיק את כל הסמכויות הנדרשות מראש.

עיצוב פנים מבוסס על תכנית כוללת בעלת היבטים הנדסיים

לכאורה, אין שום משמעות לכך, כי בלאו הכי אפשר לזמן בסופו של דבר את איש המקצוע המתאים כדי לקבל את האישורים הנדרשים, או במקרים בהם לא ניתן לבצע את השינוי, אז להבין שזה בלתי אפשרי. יחד עם זאת, תהליך של עיצוב פנים, או אדריכלות פנים הוא תהליך כולל והיקפי הכולל מגוון רחב של שיקולים, וצריך להתבצע בצורה מערכתית. לעיתים, תכנית עיצוב שלמה המשלבת בתוכה מספר שינויים משמעותיים, יכולה ליפול כולה במידה ואחד מהשינויים האלה לא יוכל להתבצע בגין הסיכון שהוא גורם לחוזק המבני. אדריכל יכול לשלב כבר בשלב התכנון את כל הפרמטרים ההנדסיים שיש לשקול מראש, ורק לאחר שברורה לו התמונה המלאה, לבנות את תכנית העיצוב עד תום.

שכרו איש מקצוע בעל היכולות הנדרשות

ישנם אין ספור מקרים שבהם אנשים מזמינים מעצב פנים הבונה עבורם תכנית עיצוב חלומית, אך בסופו של דבר התכנית אינה יכולה לצאת לפועל, או יכולה לצאת לפועל רק באופן חלקי שמוציא ממנה את כל העוקץ. בדיוק כדי להמנע ממצבים אלה שכרוכים גם בעוגמת נפש רבה וגם בהוצאות כספיות רבות, הדבר הנכון ביותר הוא לשכור איש מקצוע המתמחה בתחום של אדריכלות פנים, ולתת לו לעשות את העבודה בצורה טובה, יסודית ומקצועית.

תוכן נוסף שיכול לסייע לכם:
הדרך למטבח החלומות רצופה כוונות טובות
למה דרוש לכם מומחה בתחום של אדריכלות פנים?
עיצוב פנים יוקרתי
עיצוב פנים מודרני
תהליך העבודה עיצוב פנים
אדריכלות עיצוב פנים לבתים
עיצוב חדרי שינה
עיצוב פנים הבית
עיצוב פנים ודירות
עיצוב פנים וילות
עיצוב פנים חדרי רחצה
תכנון ועיצוב מטבחים
שיתוף
2 Comments

Heck yeah this is exaclty what I needed.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *