19
מאי 2013

עיצוב פנים הבית

עיצוב פנים הבית – הלב הפועם של עולם העיצוב

קונים דירה חדשה? משפצים דירה נוכחית? אף אחד מהתהליכים האלו לא יהיה שלם בלי עיצוב פנים הבית – הלב של העשייה, המגורים והמחיה. אדריכלות פנים לבית בשוק העיצוב החדשני, הוא עיצוב מהותי הכולל מגוון עשיר של סגנונות, טעמים, חומרים וצבעים. הכול, לפי הטעם שלכם, האישיות, היופי, הצרכים וכמובן – התקציב.

עיצוב פנים הבית  – על חשיבות עיצוב פנים הבית

בימינו, הבית שלנו הוא הכול – זהו המקום אליו אנחנו חוזרים בסוף יום עבודה, זהו המקום שבו אנחנו ממשים את חיי הזוגיות והמשפחה שלנו, זהו המקום שאוסף אל חיקו אינספור רגעים יפים ומתוקים שמלווים אותנו לאורך השנים. למושג בית, יש המון משמעויות שהן הרבה מעבר לפיזיות – משמעויות רגשיות, משפחתיות ואישיות עמוקות. עיצוב פנים הבית, הוא תהליך עיצובי שמהווה את "הדובדבן" שבכל רכישת דירה או שיפוץ, או אפילו בכל עת שבה עולה הרצון בשינוי. עיצוב פנים הבית כולל מחשבה והתרפקות על הפרטים הקטנים ביותר – האביזרים, הכריות, הוילונות, חפצי הנוי ועוד, שיחד עם אדריכלות פנים לבית הכולל מרכיבים גדולים יותר – יהפוך את הבית שלכם למקום קסום משלכם, אליו תחזרו בסוף יום מחויכים ומרוצים.

עיצוב פנים הבית – לבד או באמצעות מעצב פנים?

התשובה לשאלה הזו היא כמובן מחולקת ונתונה בידכם בלבד. חלקנו, אנשים עם מעוף, דמיון וחזון, אשר מסוגלים לראות את תמונת אדריכלות פנים לבית השלמה והמוגמרת, בראשנו בלבד. חלקנו, אנשים עם יכולות שכאלו, אבל חסרים את הזמן ואת המשאבים הנדרשים כדי להרים פרויקט עיצוב פנים הבית שכזה. ועבור חלקנו, הפיתרון הטוב ביותר הוא להיעזר במעצבי פנים אשר ילוו את פרויקט אדריכלות פנים לבית במקצועיות ובמומחיות. אחד הגורמים המשמעותיים בהחלטה, הוא נושא התקציב. אבל גם אם אתם חוששים מהפן הזה, דעו שכיום מעצבי פנים רבים מציעים את תהליךעיצוב פנים הבית בעלויות משתלמות. בנוסף, אדריכלות פנים לבית על ידי אנשי מקצוע, יכול לחסוך לכם הוצאות רבות אשר נגרמות לעיתים מפערים ומטעויות בתכנון. לשיקולכם.

עיצוב פנים הבית – אנני זגורי

"מעצב פנים טוב הוא כזה שלמד היטב את צרכי המשפחה שלכם ובשילוב נכון של פרקטיות ואסתטיקה העונה לטעמכם, תתקבל תוצאה מרשימה הן במראיה והן בתכנונה. מעצב/ת הפנים שלכם ואתם הופכים להיות בעלי אינטרס משותף: לכם יש חלום לממש ולו יש אתגר להביא אתכם אליו מרוצים, רגועים, תוך עמידה בתקציב ובלוחות זמנים שאתם קבעתם" (מתוך האתר של אנני, תכנון ועיצוב פנים). אנני, היא מעצבת פנים מובילה ומנוסה אשר עוסקת במקצוע מזה שנים רבות. אנני, ציירת ופסלת, משלבת בעבודתה מרכיבים טכניים כמו גם אומנותיים, שיגרמו לתהליך עיצוב פנים הבית שלכם להתגשם מול עיניכם, בדיוק כפי שחלמתם, באמצעות דיאלוג חברי ומהנה.

תוכן נוסף שיכול לסייע לכם:
הדרך למטבח החלומות רצופה כוונות טובות
למה דרוש לכם מומחה בתחום של אדריכלות פנים?
עיצוב פנים יוקרתי
עיצוב פנים מודרני
תהליך העבודה עיצוב פנים
אדריכלות עיצוב פנים לבתים
עיצוב חדרי שינה
עיצוב פנים הבית
עיצוב פנים ודירות
עיצוב פנים וילות
עיצוב פנים חדרי רחצה
תכנון ועיצוב מטבחים
שיתוף
אין תגובות

Comments are closed.