עיצוב פנים לבתים

להפוך את הבית ליצירה אמתית בעזרתו של עיצוב פנים יפהפה

אם אתם מעוניינים לרכוש בית חדש או לשפץ את הבית הנוכחי שלכם, ודאי תרצו להיעזר בשירותיו של מעצב פנים, כדי להפוך את החללים בביתכם לאטרקטיביים יותר, נוחים ומתאימים לצרכיכם השונים. עיצוב פנים הבית הופך את הבית וחדריו השונים למסוגננים ומעוצבים, תוך שימוש במגוון של חומרים, צבעים, טפטים, קרניזים, תמונות, וילונות, אריגים למיניהם, שטיחים ועוד ועוד. עיצוב הפנים מאפשר להביע רעיון אמנותי בחלל הבית או חלל מבנה כלשהו, תוך דגש רב לפרקטיות והתחשבות בצרכים השונים של דייריו. במסגרת התייחסותו לדיירים והסביבה בה מתגוררים, מאפשר עיצוב הפנים להפוך את החלל לכזה המתאים באופן מדויק למתגוררים או השוהים בו (בין אם מדובר בבית פרטי, משרד, מוזיאון או כל מבנה אחר), וכל זאת, תוך שימת דגש להיבטים עיצוביים שונים.

אופי עבודתו של מעצב פנים

בעת בחירתו של מעצב פנים, מתחיל תהליך ארוך של עבודה משותפת בינו ובין הבוחרים בשירותיו. במסגרת עבודה משותפת זו, עיצוב פנים עוזר בבחירת האלמנטים השונים והרעיונות האמנותיים, שיופיעו בחלליו של הבית או המבנה בו נדרש עיצוב פנים זה. עבודתו של מעצב הפנים מתחילה, בדרך כלל, בהיכרות ראשונית עם הלקוח, מולו עובד, הבנת צרכיו השונים וכן טעמו וסגנונו האישי. השלב הבא הינו שלב מכריע וחשוב שכן במסגרתו עיצוב פנים הבית מקבל צורה של ממש, והופך לתכנית עבודה מפורטת, הכוללת כתבי כמויות וכדומה. לאחר מכן, בוחר מעצב הפנים יחד עם לקוחותיו את החומרים השונים, כמו הריצופים, החיפויים, הכלים הסניטריים, גופי התאורה ועוד. עיצוב פנים הבית בשלב הבא כולל במסגרתו תכנון עבודות נגרות, החל מהמטבח, השידות הארונות ועוד. השלב שלאחר מכן הינו שלב הביצוע. מעצב הפנים, בשלב זה, מלווה את העשייה לאורך כל התהליך, תוך עריכת בדיקות בשטח לאיתור סטיות או תקלות. בסופו של תהליך עיצוב הפנים, נכלל תהליך הסטיילינג אשר במסגרתו נבחרים פריטים משלימים שונים, המלבישים את הבית ומעניקים לו את המראה הייחודי והמוגמר.

לעצב עם אנני (אנושקה)

אנני זגורי, פסלת וציירת, בעלת משרד לעיצוב פנים עצמאי, מציעה לכם שירותי אדריכלות פנים ומזמינה אתכם להיעזר בשירותיה המקצועיים, בכדי להפוך את הבית שלכם ליצירה אמתית. כמי שעוסקת בתחום למעלה מ – 15 שנה, תעזור לכם אנני להגשים חלום וליהנות מעיצוב בלתי רגיל. אדריכלות ועיצוב פנים, הנעשה באופן מקצועי ונכון, יהפוך את החללים השונים בביתכם לחללים מסוגננים ומקסימים. בעזרתה של אנני זגורי, עיצוב פנים הבית שלכם יכלול שימוש בחומרים איכותיים, ברעיונות אסתטיים נהדרים וכמובן פרקטיות והתאמה מלאה לצרכיכם האישיים. אנני זגורי מבטיחה לכם תוצאה מרשימה, הן במראה והן בתכנונה, ביצוע מקצועי של עיצוב פנים מרהיב, עמידה בלוחות זמנים וכמובן, חסכון בהוצאות.