15
ספטמבר 2014

עיצוב פנים יוקרתי

מהו עיצוב פנים יוקרתי?

סגנונות בעיצוב הפנים הקיימים כיום בארץ ובעולם, הם שונים ומגוונים. עיצוב פנים יוקרתי, הוא סגנון אחד מרבים – לדוגמא עיצוב פנים מודרני, עיצוב פנים כפרי ועוד. עיצוב פנים יוקרתי, אינו מתאים לכל אחד ומיועד לאלו, אשר מעוניינים ליצור לביתם מראה מתקדם, עשיר ו – יוקרתי. הנה כמה פרטים חשובים על עיצובי הפנים היוקרתיים ואדריכלות הפנים המתאימה לסגנון העיצוב.
עיצוב פנים יוקרתיבין אם אתם עומדים לפני רכישת דירה חדשה, או בין אם אתם שוקדים על תוכניות שיפוץ הדירה הקיימת, אתם וודאי עסוקים רבות בשאלה אודות סגנון העיצוב המתאים לכם ולבית – עיצוב הפנים בסגנון כפרי? קלאסי? אולי נבחר בעיצוב פנים שהוא יוקרתי? ובצדק, ההחלטה על עיצוב הפנים, היא אינה החלטה קלה. ההחלטה מבין סגנונות עיצובי הפנים אשר תבחרו, תשמש אתכם לאורך שנים. העיצוב פנים, הוא אינו רק שאלה של חיצוניות ויופי. לעיצוב הפנים תפקידים חשובים נוספים הקשורים לפרקטיות, נוחות ונגישות וכן, לפונקציונאליות של הבית.

על המראה הייחודי של אדריכלות ועיצוב פנים יוקרתי

באם תבחרו בשירות אדריכלות ועיצוב פנים מקצועי ויוקרתי, תעניקו לביתכם מראה מהודר ועכשווי. עיצוב הפנים היוקרתי, מתאים לרוב לאלו אשר רוצים להשיג מראה ייחודי, באמצעות אדריכלות פנים מקצועית ובבחירת סגנון עיצובי שהוא גם מודרני, גם עכשווי ויוקרתי. לרוב, עיצוב הפנים היוקרתי יתאים יותר לבתים גדולים, בעלי מבנה אשר מאפשר את מגוון האפשרויות הקיימות בעיצוב פנים יוקרתי. הריהוט אשר יכלול בית במראה יוקרתי, בית מעוצב לאחר תכנון אדריכלות ועיצוב פנים מקצועית, הוא ריהוט מיוחד ולעיתים, נדיר, ריהוט בעבודת יד או בייבוא אישי. כמובן, עלויות עיצובי פנים יוקרתיים יהיו גבוהות יותר – לאו דווקא בשל עבודתו של מעצב הפנים, אלא בגלל תכולת הבית, על כל האביזרים, הריהוט ועיצובו, אשר ייצרו את המראה המהודר והיוקרתי שלו.

על אדריכלי עיצוב פנים יוקרתי

שוק העיצוב והאדריכלות בישראל, הוא שוק מגוון ומתקדם. משרדי אדריכלות רבים מציעים ללקוחותיהם עבודות תכנון ועיצוב פנים במגוון סגנונות. בין משרדי האדריכלות השונים בארץ, ניתן למצוא אדריכלים שמתמחים בעבודות תכנון עיצובי הפנים היוקרתיים ועיצוב דירות יוקרה. לאלו ניסיון, ידע ומומחיות רבה בעבודה עם לקוחות להם חלומות לעיצובים יוקרתיים, וכן בעבודה מול ספקים שונים וקבלנים. אבל, אדריכלים רבים מכירים בכך שסוד ההצלחה שלהם טמון דווקא ביכולת לעבוד עם כל לקוח, בכל סגנון עיצוב, באופן פרטני ואישי. אלו, יקשיבו לרצונותיהם של הלקוחות שלהם ויתאימו להם את סגנון העיצוב בהתאם.

תכנון עיצוב פנים יוקרתי – אנני זגורי

תוך הבנה כי מעצב פנים טוב הוא כזה שלומד את צרכי המשפחה ומסוגל לתת מענה ישיר לכך, אנני זגורי עוסקת מזה חמש עשרה שנים בתכנון עיצוב ואדריכלות פנים. סוד ההצלחה של אנני, הוא בהבנה החשובה כי לכימיה בינה כמעצבת פנים, לבין הלקוחות שלה, יש חשיבות מרבית להצלחת תהליך העיצוב. אדריכלית הפנים היא לא רק מעצבת פנים, אלא גם ציירת ופסלת, אשר מציעה ללקוחותיה עיצובי פנים חלומיים, חיסכון בהוצאות וחוויה מספקת ומרגשת של עיצוב הפנים.

חשוב לציין שעיצוב הבית תלוי במידת מה, גם ברהיטים הנמצאים בתוכו, חנויות רהיטים מומלצות ניתן למצוא תחילה ברשת האינרטרט או על ידי המלצות של המעצב או המעצבת שלכם שצברה ניסיון

תוכן נוסף שיכול לסייע לכם:
הדרך למטבח החלומות רצופה כוונות טובות
למה דרוש לכם מומחה בתחום של אדריכלות פנים?
עיצוב פנים יוקרתי
עיצוב פנים מודרני
תהליך העבודה עיצוב פנים
אדריכלות עיצוב פנים לבתים
עיצוב חדרי שינה
עיצוב פנים הבית
עיצוב פנים ודירות
עיצוב פנים וילות
עיצוב פנים חדרי רחצה
תכנון ועיצוב מטבחים
שיתוף
אין תגובות

Comments are closed.