15
ספטמבר 2014

עיצוב פנים מודרני

עירוניות, ניקיון ומינימליזם – על עיצוב פנים מודרני

אם אתם אנשי העיר, שאוהבים גאדג'טים, טכנולוגיות מתקדמות ועיצוב חדשני, כנראה שאתם אוהבים עיצוב פנים מודרני. עיצוב הפנים המודרני מתייחס בעיקר למראה עיצוב פנים נקי, חדשני ומינימליסטי, על פי המילים האחרונות של סגנונות עיצוב פנים המודרני. אז מהם המאפיינים של מראה עיצוב פנים מודרני?
עיצוב-פנים-מודרני מעניק מראה מועדף לרבים מהאנשים העומדים לפני תהליך תכנון ועיצוב פנים לביתם. הוא בעל כמה כללים ומאפיינים אשר הבולטים בהם, הם המראות הפתוחים, הנקיים, אשר עשויים לעיתים, לשדר קרירות מסוימת.

מהמאפיינים הבולטים של עיצוב פנים מודרני:

עיצוב בתים מודרניים בניגוד לסגנונות עיצוב פנים אחרים, עיצוב הפנים המודרני הוא מתקדם ופונקציונאלי. להבדיל מסגנונות אחרים, כמו למשל עיצוב פנים כפרי, שמשדר חום, מותיר שימוש בפריטים רבים וצבעי הריהוט והאביזרים בו הם צבעים טבעיים, עיצוב הפנים המודרני הוא נקי וקר. החומרים בהם משתמשים למראות עיצוב הפנים המודרני הם חומרים חדשניים כמו מתכות בוהקות, פורמייקה וזכוכית בצבעים עזים, כמו גם משטחי עבודה מחומרים סינטטיים ונירוסטה. המראה הכללי הוא מראה פתוח, המשלב בין חללים ומשטחים לבין מיקומים פונקציונאליים אחרים, אשר משדרים תחושה ברורה – לכל דבר בבית יש את המקום שלו.

מהו מטבח במראה עיצוב פנים מודרני?

מטבח בסגנון מודרני הוא מטבח עירוני. גם כאן כמו בשאר חלקי הבית המודרני, המראה הכללי הוא מראה פתוח, מינימליסטי, שמשדר ניקיון, קידמה וקרירות. מטבח בפרויקט אדריכלות ועיצוב פנים מודרני, עשוי מחומרים חדשניים כגון מתכות וזכוכיות והוא מהווה במה נהדרת למגוון רחב של מכשירי חשמל מתקדמים כגון: כיריים קרמיות, תנורים בנויים רחבים, מכונות קפה ומעבדי מזון במגוון צבעים אופנתיים ועדכניים. כמו בכל פרויקט של אדריכלות פנים ועיצוב מודרני, יש מערכות מיזוג מתקדמות, לעתים אפילו חשופות להדגשת המראה המתכתי ולהדגשת הנוכחות המרשימה שלהם, כחלק מהנוף המודרני. במרכזו של המטבח המודרני, נמצא ברוב המקרים אי גדול, אשר משלב בין משטחי עבודה לבין מקומות ישיבה גבוהים. יחידות האחסון במטבח סגורות וייעודן להישאר מסודרות ומאורגנות לאורך זמן.

המנגינה לא נפסקת – אנני זגורי

אנני זגורי, היא מעצבת פנים אשר תנצח בשרביטה הקסום, על כלל תהליך עיצוב הפנים שלכם, ומשם, המנגינה באמת לא תיפסק… אנני היא מעצבת פנים מובילה מזה כ – 15 שנים, אשר אמונה על עיצובי הפנים הייחודיים והאיכותיים ביותר. אנני, מקפידה בעבודתה על דיאלוג מלא וקשוב עם הלקוח, על יחסים טובים וחבריים, על עמידה בלוחות זמנים וכמובן – על הגשמת חלומות העיצוב של סביבת המגורים והעבודה שלכם בידע, בניסיון ובמקצועיות.

תוכן נוסף שיכול לסייע לכם:
הדרך למטבח החלומות רצופה כוונות טובות
למה דרוש לכם מומחה בתחום של אדריכלות פנים?
עיצוב פנים יוקרתי
עיצוב פנים מודרני
תהליך העבודה עיצוב פנים
אדריכלות עיצוב פנים לבתים
עיצוב חדרי שינה
עיצוב פנים הבית
עיצוב פנים ודירות
עיצוב פנים וילות
עיצוב פנים חדרי רחצה
תכנון ועיצוב מטבחים
שיתוף
אין תגובות

Comments are closed.